Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Huncwot.pl
Strona niezależnego twórcy gier video.
Aktualności
Czyli nowinki i plany na najbliższą przyszłość
Kolejna gra na Google Play oraz restart facebooka
Clicker Battles dołączyło do grona oich gier publikownych na Google Play. Grę można pobrać i ocenić (o co szczególnie proszę :D ) TUTAJ . Ponadto huncwocia strona na facebooku została reaktywowana, więc jeśli chcesz być na bierząco kliknij TUTAJ i polub stronę.

Data dodania: 11.04.2017r.
Filip Mączko
BattlePong na Google Play
Udało się!!! Pierwsza moja gra trafiła na Google Play i można ją już pobrać TUTAJ . W związzku z tym już nieługo na mojej stronie oprócz przycisku pobierz pojawi się także przycisk do pobierania bezpośrednio ze sklepu Googla. Zachęcam do odwiedzenia i ocenienia BattlePonga, kolejne gry trafią do sklepu już wkrótce.

Data dodania: 09.04.2017r.
Filip Mączko
Galeria już na stronie
Po 3 dniach walki z CSS, JavaSpriptem i psującymi wszystko reklamami dodawanymi automatycznie na moją stronę, w końcu pojawi się tak bardzo wyczekiwana (chyba tylko przeze mnie) GALERIA. Jak na razie zawiera tylko 2 dostępne pozycje (Screeny z BP i CB), ale będzie systematycznie rozbudowywana (nieługo powinny pojawić się screeny z wczesnej wrsji gry nad którą obecnie pracuję i być może kilka luźniejszych zdjęc). Po mału przymieżam się także do wprowdzenia życie planu realizowania dzienników developerskich formie video.

Data dodania: 23.03.2017r.
Filip Mączko
Kolejna zkładka
Aby móc dzielić się z wami postępami w tworzeniu moich gier oraz dodać trochę treści multimedialnych na stronę postanowiem, że na dniach pojawi się nowa zakładka - Galeria, w której udostępniać będę zjęcia z istniejących już, ale także z tworzonych właśnie produkcji.

Data dodania: 20.03.2017r.
Filip Mączko
Zmiany w formule i spowolnienie tempa
Nadszedł czas, by nieco zmienić formułę tworzonych gier i niestety zwolnić z ich tworzeniem (przynajmniej do matury). Gry, które odtąd będą się ukazywały, skupione będą na jednym głównym pomyśle i będą jeszcze krótsze niż zazwyczaj, ale w zamian za to bardziej doszlifowane.

Data dodania: 9.03.2017r.
Filip Mączko
Zmiany na stronie
Postanowiłem zmienić nieco kontent strony. Ponieważ stwierdziłem, że moja działalność growa nie jest jeszcze gotowa na dotacje, strona z nimi zostanie usunięta, a na jej miejsce wskoczy strona z podziękowaniami, które należą się wielu osobom pomagającym mi w tworzeniu gier.

Data dodania: 29.02.2017r.
Filip Mączko
Ruszają prace nad nową grą
Pracę nad nową produkcją ruszają. Nie wiele mogę zdradzić na jej temat, ponieważ gra jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Jednak jest kilka informacji, którymi mogę się podzielić. Mianowicie platforma docelowa, którą będzie znowu Android, oraz wiele mówiący roboczy tytuł Mobile Platformer 1 (tak, będzie to platformówka :-) ).

Data dodania: 28.02.2017r.
Filip Mączko
Zwiastun BattlePong
Udało się. Po długich pracach wreszcie i BattlePong doczekał się swojego trailera, który można oczywiście zobaczyć TUTAJ , lub bezpośrednio na YT na kanale Huncwota. Mam nadzieję, że filmik się podoba :-)

Data dodania: 26.02.2017r.
Filip Mączko
Przetłumaczone gry i nowa zakładka na stronie
Dla ujednolicenia interfejsu i treści, które jak dotąd były rozbieżne językowo, postanowiłem oddać gry do tłumaczenia (będą całkowicie po angielsku). Dzisiaj tłumaczenie i wprowadzanie zmian dobiegło końca, więc nowe wersje zastępują stare. Ponadto w związku z tym, że dostałem pierwszego donata (stało się to 22 lutego), na stronie pojawi się nowa zakładka zatytułowana Podziękowania. Wymaga ona jednak jeszcze masy pracy koncepcyjnej, więc ukażę się w ciągu tygodnia :-)

Data dodania: 25.02.2017r.
Filip Mączko
Premiera ClickerBattles
To już dziś, a dokładniej w tym momencie. W momencie aktualizacji strony, z którą pojawi się ten news pojawi się także nowa gra i trailer do niej. Zainteresowanych serdecznie zapraszam TUTAJ

Data dodania: 22.02.2017r.
Filip Mączko
Wejście na android market
Ponieważ na ukończeniu jest już moja 2 gra na telefony (ClickerBattles), a ja chciałbym dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców chcę założyć konto programisty na Google Play. Problemem są jednak, bo jakżeby inaczej, pieniądze. Aktualnie muszę odłożyć kasę na sprzęt, bo mój obecny laptop ledwie zipie, a bez komputera nie jestem w stanie tworzyć, więc jeśli chciałbyś zobaczyć moje gry na Google Play, możesz wesprzeć mnie dotacją.

Data dodania: 18.02.2017r.
Filip Mączko
Wypuszczenie trailerów do moich gier na androida
Aktualnie mam ferie, więc oprócz robienia miliona zadań ze wszystkiego (nauczyciele stwierdzili chyba, że będziemy się nudzić więc dowalili tonę pracy domowej), mam też czas na moje hobby, czyli tworzenie gier. Jednak samo tworzenie jest troszku bez sensu jeśli jedyną osobą, która zagra w moje gry będę ja. Stąd pomysł ma stworzenie trailerów i wrzucenie ich na YouTuba oraz utworzenie ponownie Fanpage na facebooku. Mam nadzieję, że uda ruszyć się coś w tym temacie do końca ferii.

Data dodania: 16.02.2017r.
Filip Mączko